رونالدو در هم صحبتى اش با مانکن اسپانیایى در جریان جشن موزه ى هنرهاى معاصر اسپانیا در مادرید از زیباروى جدیدى که در زندگى اش پیدا شده، تعریف بسیار کرده و شخصیت او را ستوده است.
رونالدو در پى مشکلاتى که با عشق قبلى اش مانکن روسى داشته، در پى جبران برآمده و به یک رابطه ى پنهان تن داده است.
رسانه هاى اسپانیایى در روزهاى اخیر بازهم کریستیانو رونالدو، هافبک مهاجم رئال مادرید را سوژه اصلی خود قرار داده و مطالب جدیدى را در زمینه ى روابط عاطفى اش باب کرده اند. این رسانه ها مدعی هستند که او به یک مانکن اسپانیایى علاقه مند شده و از احتمال فراموش کردن معشوقه قبلی وی سخن گفته اند.
به گزارش «شفاف» این ستاره ى پرتغالى الاصل تیم اسپانیایى رئال مادرید ظاهراً ارتباط عاطفى و طرح دوستى جدیدى را با "مالینا کوستا" مانکن اسپانیایى مشهور برقرار کرده است.
برخی از منابع آگاه در رسانه های اسپانیا این دو را در جشن ویژه ى موزه ى هنرهاى معاصر اسپانیا در مادرید کنار هم در حالتى دیده اند که به روابط عاشقانه نزدیک تر بوده است.
کریستیانو رونالدو پیش از این به داشتن قصه ى عشقى رومانتیک با "ارینا شایک" مانکن مشهور روسى معروف شده بود و همه انتظار داشتند که این دو در خصوص روابط خود سخن بگویند.
شنیده شده رونالدو در هم صحبتى اش با مانکن اسپانیایى در جریان جشن موزه ى هنرهاى معاصر اسپانیا در مادرید از زیباروى جدیدى که در زندگى اش پیدا شده، تعریف بسیار کرده و شخصیت او را ستوده است.
به نظر مى رسد رونالدو در پى مشکلاتى که با عشق قبلى اش مانکن روسى داشته، در پى جبران برآمده و به یک رابطه ى پنهان تن داده است.
"شاید علت تن دادن رونالدو به این رابطه پنهان این بوده که ارینا شایک در یکى از مسابقات رئال مادرید از نشستن در کنار مادر رونالدو خوددارى کرده و همین صحنه که توسط خبرنگاران ضبط شده موجب دلخورى رونالدو گشته است.
لازم به ذکر است مالینای 22 ساله اصلیتی سوئدى دارد و در اسپانیا چهره اى معروف در تبلیغات نوعى عطر مى باشد. او پیش از این به کارلیس بویول سرمربی سابق باشگاه اسپانیایى "بارسلونا" علاقه مند شده و مدتى را با او گذرانده بود. ظاهراً مالینا به دلیل اختلاف سنى نتوانسته بود با سرمربى بارسلونا رابطه خود را ادامه دهد. مشکل دیگر مالینا با کارلیس بویول مسافرتهاى مکرر این سرمربى به خارج از اسپانیا بوده است.
دعوت ولاسکو از هفت بازیکن دیگر
سرمربی تیم ملی والیبال ایران، هفت بازیکن دیگر را برای حضور در دومین مرحله مقدماتی اردوی تیم ملی والیبال دعوت کرد.

به نقل از سایت فدراسیون والیبال، دومین مرحله مقدماتی اردوی تیم ملی والیبال با حضور 28 بازیکن در دو گروه (تیم های ملی الف و ب) از پنجم فروردین ماه آغاز شده است که خولیو ولاسکو، هفت بازیکن دیگر را برای حضور در ادامه این مرحله از اردو دعوت کرد.

سامان فائزی، مجتبی یوسفی، سعید معروف، رضا قرا، آرمین تشکری، رضا سلیمانی و مجتبی قلیزاده بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی والیبال هستند.

این بازیکنان که در مرحله پلی آف لیگ برتر حضور داشتند اما در سال گذشته در تیم ملی نبودند، از 9 فروردین به جمع اردونشینان اضافه می شوند تا از 14 فروردین با ملحق شدن دیگر بازیکنان که علاوه بر مسابقات جام جهانی 2011 ژاپن، در مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال کشورمان نیز حضور داشتند، اردوی های مستمر تیم ملی والیبال در قالب دو تیم الف و ب پی گیری شود.